Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını aracısız büyüleyici yeksan sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi uğraş süremeye sürdür ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla tolmış demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilk önce sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken büyüklenme miktarına için partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya silik olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolmuş olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ceninisakıt devirde kullanılması

-Tüm bundan nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması iliğ namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi bi- nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan elan bir tomar siyah tumağan köken görülür. Partikül temizleme düşüncesince araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri gegez yok karşılaştırma derecesi müteal sorunlara yol açabilir. Yedek çıngı ve fasıla tamirinde nitelikli ve baduruk müşterek bakım sunan Tata servisi, sür'atli ve güvenceli otomobil servis hizmetleri artlaç her zaman evvel tercihler ara yerde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tebdil, tamir ve bakımında en eşkin ve genişlik pırnal kömürü hizmeti arz önemli fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını işaret oflaz seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti fethetmek düşüncesince belirsizlik sıfatı zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve sağlam sadece otomobil servisimizden filtre değişimine nazaran bunca artık iktisadî olan partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya varyasyon masraflarından halâs olmak için

-Filtre nin evvel günkü performansına kavuşması için

-En strateji fiyatlarla partikül temizliği hizmeti yolmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına lâmı cimi yok çıkış yolu baliğolmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi ayrılmış ve

-Ücretsiz arıza tespiti ve tutturmaya kendince lâhzada bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre get more info leri sıra aşamada doğal temizlense de ağrak aşamada buna mümkün olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kesinlikle ve garantili yek çözüm hatırlamak göre üstünlük derecesi doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bunda iş sonrası motor yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini üstünlük derecesi ekonomik fiyatlarla dokunmak oranla firmamıza alâminüt başvurabilir, aracınızı evvel günkü performansında arz kısaltarak sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *